IZSLUDINĀM FOTOKONKURSU “DIVU UPJU SKATU PUNKTI”

Hei, lai rudens neliktos pārāk drūms un lietains, aicinām Tevi apmeklēt Kokneses ainaviskākās vietas un piedalīties fotokonkursā.

Ja Tavs hobijs ir fotogrāfēšana, izvēlies, kuras no piedāvātajām tēmām Tevi saista, uzņem mūsdienu skatus vēsturiskajos fotoattēlos redzamajām ainavām un skatu vietām, iesniedz 1-5 foto līdz 2021.gada 14.oktobrim un laimē naudas balvas no 30-100 EUR apmērā, kā arī veicināšanas balvas no mūsu sadarbības partneriem!

Pirms dalības konkursā noteikti iepazīsties ar fotokonkursa nolikumu.   

Gaidām Tavus foto!

Uzvarētāju apbalvošana un foto prezentēšana paredzēta projekta  “Pērses grava digitāli – TOREIZ un TAGAD” noslēguma pasākumā oktobra beigās/novembra sākumā!

Projektu “Pērses grava digitāli – TOREIZ un TAGAD” atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta mērķis ir nodrošināt biedrības pamatdarbību un ilgtspējīgu attīstību Covid 19 krīzes apstākļos, popularizējot Pērses gravas dabas un kultūras mantojumu kā platformu pilsoniskai līdzdalībai, veicinot vietējās kopienas lokālpatriotismu un savstarpēju sadarbību, paaugstinot iedzīvotāju piederības sajūtu Latvijai.

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *