KOMANDA

KOMANDA

ITA LEJIŅA

Biedrības "Pērses krasts" vadītāja un galvenais dzinējspēks. Ita darbojas aktīvās atpūtas tūrismā kopš 2008.gada un ir īsta Kokneses patriote. Misija Koknese ir Itas izlolota ideja ar domu radīt paliekošu vērtību nākamajām paaudzēm.

SABĪNE LĪVA PĒTERSONE

Biedrības grafiskā dizaina un vizuālās identitātes radītāja. Gleznotāja ar divām mākslas karjerām - Latvijā un Kanādā. Sabīne glezno gaismēnu harmonijas un iedvesmu smeļas dabā. 

MARTA UTĀNE

Biedrības sociālo tīklu gariņš un komunikācijas speciāliste. Punktuāla reāliste. Vides zinātņu maģistre. Līdz mielēm "izgaršo" Latvijas dabas sezonalitāti. Dievina aktīvo atpūtu dabā, latviešu tradīcijas un dabiskās kosmētikas gatavošanu.

MĀRA BITĀNE

Projektu vadītāja. Biedrībā atbild par publicitāti, sociālajiem tīkliem un dažādiem rakstu darbiem. Sirdī un pēc izglītības ģeogrāfe. Ceļotāja. Neapturama grāmatu lasītāja. Brīvajā laikā raksta blogu par ceļojumiem kalnos, dabā un izlasītajās grāmatās.

SARMĪTE RODE

Biedrības radošā dvēsele, dzejniece, atmiņu stāstu krājēja. Savu rakstnieces talantu izmanto interviju un dzīvesgājumu aprakstu radīšanā. Meklē, apkopo un pieraksta zudušās Kokneses vēl neizstāstītos stāstus.

ARMANDS ĶEZBERIS

Mājaslapas administrators un izcils palīgs tehniskajos jautājumos. Ātrs, precīzs un pieklājīgs. Brīvajā laikā sporto, lasa grāmatas un klausās podkāstus par dažādām tēmām.

ELĪNA MĀLIŅA

Mākslas pedagoģe un restauratore. Vada gleznošanas nodarbības savā studijā un restaurācijas darbnīcā MTelpa Koknesē. Biedrībā Elīna palīdz izstrādāt miniatūro ēku maketus. Iedvesmu atrod dabā un kalnu pārgājienos.

DACE ŠĶIRMANTE

Dace kārto un sistematizē biedrības foto krātuvi, ieviešot kārtību bilžu haosā. Dacei patīk, ja lietas atrodas savā vietā un visu ir viegli atrast. Tas palīdz saglabāt un lieki netērēt enerģiju. 2017.gadā Dace radīja Atmiņu ķērāju ar mērķi rūpēties, lai foto atmiņas nestu prieku, nevis pazustu digitālajās ierīcēs.