PAR MUMS

MISIJA KOKNESE ir Kokneses tūrisma piedāvājumu un kultūrvēstures platforma, ko esam radījuši, lai apmeklētājiem vienkopus būtu pieejami aktīvās atpūtas, piedzīvojumu un gardēžu piedāvājumi Koknesē un tās apkārtnē.

Zīmols radās 2011. gadā, kad izveidojām orientēšanās spēli “Misija Koknese” ar sacensību elementiem Kokneses parkā. Šobrīd MISIJA KOKNESE ir biedrības “Pērses krasts” attīstīts zīmols, kura pamatā ir mūsu vēlme apvienot tūrismu un kultūrvēsturi vienotā piedāvājumā.  

Mēs piedāvājam individuāli izstrādātus maršrutus, aktīvās atpūtas piedzīvojumus, orientēšanās spēles un izzinošas ekskursijas Koknesē skolēnu grupām, darba kolektīviem, ģimenēm, senioriem, pāriem vai individuālai atpūtai. Nodrošināsim visu, kas Tev nepieciešams pilnvērtīgai un kvalitatīvai atpūtai vienā no skaistākajām vietām Latvijā – Koknesē. Parūpēsimies par inventāra nomu, aktīvo atpūtu, ēdināšanu, nakšņošanu no visa Koknesē pieejamā tūrisma pakalpojumu klāsta.

Mūsu darbības lauks ir arī novadpētniecība un kultūrvēsture. Saglabājam unikālo Kokneses kultūrvēstures mantojumu un izceļam no pagātnes dzīlēm Daugavas un Pērses gravas dabas un arhitektūras objektus, kuri nogrimuši aizmirstībā pēc Pļaviņu hidroelektrostacijas izbūves 20. gadsimta 60. gados. Lai to panāktu, sadarbojamies ar vēstures pētniekiem un virtuālo tehnoloģiju uzņēmumiem, radot unikālus tūrisma piedāvājumus.

MŪSU VĪZIJA

Tava pirmā izvēle, plānojot atpūtu Koknesē.  

MŪSU MISIJA

Piedzīvojumu radīšana sev un citiem caur kultūrvēstures un tūrisma mijiedarbību.

ATKLĀJ ZUDUŠO KOKNESI!

Piedzīvo zudušo pasauli ar objektu meklēšanu un atrašanu orientēšanās spēlē ar Roadgames lietotni “Ceļojums laikā – zudusī pasaule”!

Izmanto iespēju doties virtuālajā pastaigā pa Daugavas senleju vēsturiskās informācijas interaktīvajā stendā Aizkraukles novada un Kokneses tūrisma informācijas centrā!

Aplūko 3D maketu “Koknese – Daugavas senleja un Pērses grava 20.gs. 30. gadi”!

IZVĒLIES SAVU PIEDZĪVOJUMU!

Dodies aizraujošā ceļojumā pa Kokneses skaistākajām vietām! Atlasi un kombinē pakalpojumus dažādām vēlmēm, radi savu vēlamo dabas un aktīvās atpūtas maršrutu vai izvēlies jau gatavu sadaļā “TŪRISMS”!

IZPĒTI UN PAPILDINI!

Iepazīsties ar Kokneses vēsturi un līdzdarbojies tās apkopošanā! Ja tev ir saglabājusies kāda liecība, foto vai atmiņu stāsts par Kokneses apvidus un Daugavas ielejas zudušajām dabas un vēstures vērtībām, komentē, skati un piedāvā savu redzējumu sadaļā “KULTŪRVĒSTURE”.