Skip to content

PAR MUMS

MISIJA KOKNESE ir vietējā tūrisma un kultūrvēstures platforma, kas radīta, lai apmeklētājiem vienkopus būtu pieejami aktīvās atpūtas, piedzīvojumu un gardēžu piedāvājumi Koknesē un tās apkārtnē.

Izvēlies piedzīvojumu skolēnu grupām, komandām, ģimenēm, senioriem, pāriem vai individuālai atpūtai.

Tev ir iespēja pavadīt laiku vērtīgi un izzinoši, atklājot Kokneses vēsturisko kultūrtelpu un dabas ainavas skaistumu, kas atrodama Daugavas un Pērses upju krustpunktā.

Mūsu piedāvājumā ir piedzīvojumu maršrutu, aktīvās atpūtas pasākumu, gardēžu pasākumu un orientēšanās spēļu izveide un īstenošana.

MISIJA KOKNESE radās 2011. gadā kā orientēšanās spēle Kokneses parkā ar sacensību elementiem. Šobrīd MISIJA KOKNESE aptver plašu aktīvās atpūtas piedāvājumu klāstu Kokneses apkārtnē un atrodas biedrības “Pērses krasts” paspārnē.

ATKLĀJ ZUDUŠO KOKNESI!

Piedzīvo zudušo pasauli ar objektu meklēšanu un atrašanu orientēšanās spēlē ar Roadgames lietotni “Ceļojums laikā – zudusī pasaule”!

Izmanto iespēju doties virtuālajā pastaigā pa Daugavas senleju vēsturiskās informācijas interaktīvajā stendā Koknesē!

Aplūko 3D maketu “Koknese – Daugavas senleja un Pērses grava 20.gs. 30. gadi”!

IZVĒLIES SAVU PIEDZĪVOJUMU!

Dodies aizraujošā ceļojumā pa Kokneses skaistākajām vietām! Atlasi un kombinē pakalpojumus dažādām vēlmēm, radi savu vēlamo dabas un aktīvās atpūtas maršrutu vai izvēlies jau gatavu sadaļā “TŪRISMS”!

IZPĒTI UN PAPILDINI!

Iepazīsties ar Kokneses vēsturi un līdzdarbojies tās apkopošanā! Ja tev ir saglabājusies kāda liecība, foto vai atmiņu stāsts par Kokneses apvidus un Daugavas ielejas zudušajām dabas un vēstures vērtībām, komentē, skati un piedāvā savu redzējumu sadaļā “KULTŪRVĒSTURE”.

MŪSU MISIJA

Radīt aktīvās atpūtas un kultūrvēsturē balstītus piedzīvojumus un iepazīstināt sabiedrību ar zudušo Koknesi un zaudētajām vērtībām –  Daugavas un Pērses gravas dabas un arhitektūras objektiem, kuri nogrimuši aizmirstībā pēc Pļaviņu hidroelektrostacijas izbūves.

MŪSU VĪZIJA

Koknese ir vieta, ar kuru lepojas vietējie iedzīvotāji, un pievilcīgs tūrisma galamērķis gan Latvijas, gan ārvalstu tūristiem.