IZNĀCIS PIRMAIS “MISIJA KOKNESE” INFORMATĪVAIS IZDEVUMS!

Klāt biedrības “Pērses krasts” kultūrvēstures un tūrisma informatīvais izdevums MISIJA KOKNESE!

Izdevumā uzzini, kas slēpjas zem “Pērses krasts” zīmola MISIJA KOKNESE, kā Tu vari iesaistīties vietējās kultūrvēstures apzināšanā, kas aktuāls Koknesē, Iršos un Vecbebros, kā arī lasi intervijas ar aktīvajiem iedzīvotājiem!

Izdevums drukātā veidā bez maksas pieejams Kokneses bibliotēkā, Kokneses tūrisma centrā un Kokneses apvienības pārvaldē Dzimtsarakstu nodaļā (1.stāvā).

Elektroniski to vari lejuplādēt šeit: MISIJA KOKNESE izdevums Nr.1

Mums ir svarīgs iedzīvotāju viedoklis par šāda formāta izdevuma nozīmi un aktualitāti arī turpmāk, tāpēc aicinām Jūs paust savu viedokli un aizpildīt aptauju, lai mēs noskaidrotu Kokneses apvienības pārvaldes iedzīvotāju viedokli, priekšlikumus un ierosinājumus par biedrības izdevuma “MISIJA KOKNESE” saturu.

Aptauja drukātā veidā pieejama izdevumā MISIJA KOKNESE. Aizpildītu aptauju lūdzam līdz 30.jūnijam nodot  Kokneses bibliotēkā, Kokneses tūrisma centrā un Kokneses apvienības pārvaldē Dzimtsarakstu nodaļā (1.stāvā).

Aptauju iespējams aizpildīt arī elektroniski šeit https://ej.uz/pdgg

Aptauja ir anonīma, tās rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā. Izdevums izdots projekta  “Misija KOKNESE”, Nr.2023.LV/NVOF/MIC/057 ietvaros un to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par materiāla saturu atbild biedrība “Pērses krasts”.

Informāciju sagatavoja:

Māra Bitāne, biedrības komunikācijas koordinatore

misijakoknese@gmail.com

Leave a Comment