ATSKAŅAS NO TVĪDA BRAUCIENA KOKNESĒ!

Tvīda brauciens Koknesē aizvadīts godam! 13.maijā Blaumaņa ielā MISIJA KOKNESE aktivitāšu zonā pulcējās  krāšņi izrotājušies dalībnieki ar retro noskaņu velosipēdiem, lai 15.reizi Koknesē ieskandinātu Tvīda braucienu. Kā atskaņu no pasākuma piedāvājam video, kurš tapis Sama modināšanas svētku laikā! Pasākuma foto galerija zemāk.

MISIJA KOKNESE teltī visas dienas garumā darbojās kultūrvēstures stūrītis “Vēsture uz trotuāra”, kur noritēja aktīva novadpētnieku un interesentu tīklošanās, praktisku padomu došana vēsturisko liecību apzināšanā, senatnes noskaņa foto albumos un atmiņu stāstos. Lai veidotu kopīgu Kokneses vēstures albumu, aicinājām iedzīvotājus atnest sev pieejamās vēsturiskās fotogrāfijas un ieskenēt tās uz vietas kopīgā Kokneses vēstures digitālā arhīva radīšanā. Aktivitāti vadīja Valters Grīviņš, redaktors platformai Historia.lv – Latvijas vēsture un novadpētniecība

Uzņēmuma Atmiņu ķērājs vadītāja Dace Šķirmante prezentēja savu veidoto MISIJA KOKNESE foto spēli, ko bija iespējams izspēlēt uz vietas.

Savukārt  “Draugu virtuvē” apmeklētāji varēja tikt pie gardas kafijas un gruzīnu kulinārajiem meistarstiķiem, ko piedāvāja Lanas labās lietas!

Paldies “Misija Koknese” palīgiem un mūsu aktivitāšu dalībniekiem – Aizkraukles novada un Kokneses tūrisma centram, Historia.lv – Latvijas vēsture un novadpētniecība, kultūrvēstures stūrīša “Vēsture uz trotuāra” vadītājam Valteram Grīviņam, Dacei Šķirmantei no Atmiņu ķērājs, Lanas labās lietas par gardajiem gruzīnu ēdieniem, Kristiānai Kazākai par līdzdarbošanos MISIJA KOKNESE teltī.

Ieskaties atraktīvajā Tvīda brauciena un mūsu aktivitāšu fotogalerijā!

Video: Ingus Pugačovs Media

Foto: Valters Kārklis

Tvīda brauciena organizēšanā piedalījās biedrība “Pērses krasts” un Aizkraukles novada un Kokneses tūrisma centrs biedrības īstenotā projekta “Misija KOKNESE”, Nr.2023.LV/NVOF/MIC/057 ietvaros, pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par pasākumu saturu atbild biedrība “Pērses krasts”.

Informāciju sagatavoja:

Māra Bitāne, biedrības komunikācijas koordinatore

misijakoknese@gmail.com

Leave a Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *