IEPAZĪSTI “MISIJA KOKNESE” AIZRAUJOŠĀ FOTOSPĒLĒ!

Sama svētkos MISIJA KOKNESE teltī bija iespēja satikt uzņēmuma Atmiņu ķērājs radītāju Daci Šķirmanti un iepazīt viņas veidoto foto spēli par Misiju Koknesi. Spēlei izvēlējāmies Kokneses tūrisma piedāvājuma fotogrāfijas, lai popularizētu vietējos resursus un pieejamos tūrisma pakalpojumus!


Dace meklē arvien jaunus veidus, lai klientiem foto atmiņas nestu prieku, nevis radītu haosu datorā, telefonā vai fotoalbumā.
Spēlei tiek izvēlētas vismaz 30 fotogrāfijas, kuras tiek pa pāriem uzdrukātas uz kartītēm un pēc tam spēles gaitā tiek meklētas kartītes ar vienādiem foto.
Foto spēle būs lieliska dāvana draugiem, ģimenes locekļiem vai darba kolēģiem! Vien jāizvēlas labākās bildes no savas foto kolekcijas. Ja nav laika un vēlmes kārtot savu bilžu arhīvu, arī šo darbiņu vari uzticēt Dacei, kura to paveiks ar lielu atbildības sajūtu un kārtības mīlestību!
Ieskaties https://atminukerajs.lv/, izmanto savus foto praktisku lietu radīšanā un vairs neuztraucies par bilžu haosu ikdienā!😊
Video: Ingus Pugačovs Media

Foto: Valters Kārklis, Dace Šķirmante

Video veidots biedrības īstenotā projekta “Misija KOKNESE”, Nr.2023.LV/NVOF/MIC/057 ietvaros, finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. 

Informāciju sagatavoja:

Māra Bitāne, biedrības komunikācijas koordinatore

misijakoknese@gmail.com

Leave a Comment