Skip to content

PAR MISIJU

KAS IR MISIJA KOKNESE

MISIJA KOKNESE radās 2011.gadā kā orientēšanās spēle Kokneses parkā ar sacensību elementiem. Šobrīd MISIJA KOKNESE atrodas biedrības “Pērses krasts” paspārnē un aptver plašu aktīvās atpūtas piedāvājumu klāstu Kokneses apkārtnē.

Mēs veidojam MISIJU KOKNESI par platformu, kurā sabiedrībai ir iespējams līdzdarboties Kokneses unikālā kultūrvēstures mantojuma saglabāšanā un kur vienkopus pieejama saturiskā un vizuālā informācija par zaudētajām vērtībām –  Daugavas un Pērses gravas dabas un arhitektūras objektiem, kuri nogrimuši aizmirstībā, izbūvējot Pļaviņu hidroelektrostaciju.

MISIJA KOKNESE aicina tūristus un vietējos izzināt Kokneses lokālo savdabību, vēsturisko kultūrtelpu un dabas ainavas unikalitāti, kas atrodama šeit – Daugavas un Pērses upju krustpunktā.

KO MĒS PIEDĀVĀJAM

IZZINI ZUDUŠO KOKNESI!

Piedzīvo zudušo pasauli ar objektu meklēšanu un atrašanu orientēšanās spēlē ar Roadgames lietotni “Ceļojums laikā – zudusī pasaule”, vēsturiskās informācijas stendā ar interaktīvu virtuālu pastaigu un 3D maketā “Koknese – Daugavas senleja un Pērses grava 20.gs. 30-tie gadi”.

IZVĒLIES SAVU PIEDZĪVOJUMU!

Dodies aizraujošā ceļojumā pa Kokneses skaistākajām vietām! Atlasi un kombinē pakalpojumus dažādām vēlmēm, radi savu vēlamo dabas un aktīvās atpūtas maršrutu vai izvēlies jau gatavu sadaļā “PIEDZĪVOJUMS” !

IZPĒTI UN PAPILDINI!

Iepazīsties ar Kokneses vēsturi un līdzdarbojies tās apkopošanā! Ja tev ir saglabājusies kāda liecība, foto vai atmiņu stāsts par Kokneses apvidus un Daugavas ielejas zudušajām dabas un vēstures vērtībām, komentē, skati un piedāvā savu redzējumu sadaļā “KULTŪRVĒSTURE”.

MŪSU MISIJA

Radīt platformu, kur “zem viena jumta” vēstures atspoguļojums un atraktīvs piedzīvojums uzrunā un vienlaicīgi aktīvi aicina redzēt, izzināt, piedalīties!

Ar prieku un aizrautību radīt piedzīvojumus un neaizmirstamu pieredzi visiem, kuri vēlas iepazīt zudušo Koknesi un atklāt dabas un kultūrvēstures unikālās mijiedarbības skaistumu.